موسسه نرم گستر کاربر هزاره سوم

با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و نگرانی خانواده ها به خصوص مادران تازه زایمان کرده و بانوان باردار، اپلیکیشن نوکو که در حوزه خانواده و سالمت فعالیت میکند با همکاری انجمن علمی مامایی کشور اقدام به اطلاع رسانی صحیح و آنالین به خانواده ها و به خصوص خانمها می کند.

در این طرح ملی، بیش از یکصد نفر از کارشناسان مجرب و متخصص انجمن علمی مامایی، آمادگی کامل اطلاع رسانی و مشاوره آنلاین به متقاضیان، در حوزه سلامت جسمانی و روانی را از طریق این اپلیکیشن خواهند داشت به گونه ای که بابت درخواست هر متقاضی یک کارشناس یا مشاور تا ٢۴ ساعت و بطور آنلاین در اختیار درخواست کننده قرار میگیرد و پاسخگوی سوالات وی خواهد بود. همچنین علاوه بر مشاوره آنلاین، صدها محتواهای ویدیویی آموزشی در حوزه بهداشت، مراقبت و سلامت نیز از طریق این اپلیکیشن در دسترس خانواده ها و کاربران قرار داده میشود.

به همین منظور خانواده ها جهت برخورداری از خدمات طرح فوق و انجام مشاوره رایگان و آنلاین سلامت جسمی و روحی از بخش سرویس های اپلیکیشن نوکو میتوانند استفاده کنند. لازم به ذکر است، اپلیکیشن نوکو که در حوزه خانواده و سلامت فعالیت میکند افتخار همکاری با ده ها بیمارستان، پزشک ، متخصص و انجمن های علمی حوزه سلامت را در کارنامه خود دارا بوده و از طرف معاونت علمی ریاست جمهوری نیز به عنوان شرکت خلاق معرفی گردیده و دارای لوح تقدیر به عنوان برگزیده کشوری از جشنواره رسانه های دیجیتال است.

خلاصه معرفی نوکو (نوکو نوآوری کودک):

پایگاهی برای آموزش والدین و کودکان در فضای مجازی است که با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ صحیح پرورش کودک و با نگاهی آموزش محور با ارائه محتواهای با کیفیت با بیانی ساده و با استفاده از منابع علمی معتبر دنیا، ایجاد شده است. فعالیت نوکو با تولید صدها ساعت ویدئو برای آموزش مطالب مورد نیاز والدین از دوره بارداری تا نوجوانی، و همچنین آموزش و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان آغاز شده است. ماموریت نوکو افزایش آگاهی جامعه برای داشتن خانواده ای؛ بانشاط و سالم، و تربیت فرزندانی خالق و هوشمند است. رویکردهای کلیدی نوکو برای انجام این ماموریت ایجاد بستری ساده و فراگیر و تولید محتوای معتبر و کاربردی می باشد. نوکو با ارائه خدمات آموزشی، مشاوره ای و سرگرمی در دنیای مجازی این ماموریت را محقق می سازد. به طور کلی مخاطبین نوکو به دو دسته والدین و فرزندان دسته بندی می شوند، در قسمت مربوط به والدین، سرفصل هایی چون: پزشکی و سالمت، روانشناسی و تربیت، فرزند من و زندگی پالس طراحی شده تا بتواند مرجع مناسبی در جهت افزایش آگاهی در مسیر رشد و تربیت کودک و همچنین افزایش مهارت های فردی زندگی، برای والدین عزیز باشد. در قسمت مربوط به فرزندان محتواهایی در جهت رشد هوش و خالقیت، پرورش استعداد، ارتقای دانش، قصه و داستان و بازی و سرگرمی کودک شما گنجانده شده است تا فرزندتان بتواند با استفاده از آنها رشدی خالق، توأم با آموزش و سرگرمی های مفید و آموزنده داشته باشد. در نوکو سرویس هایی برای مادران باردار و دارای فرزند نیز طراحی شده است. یکی از این سرویس ها همپای مادر نام دارد. مربی، پشتیبان و مشاور خصوصی مادران در دوران بارداری و پس از زایمان تا دوسالگی فرزندشان است، که مطابق آخرین دستاوردهای علمی و تجربی پاسخگو، راهنما و مشاور سواالت و دغدغه های مادر میباشد. سرویس همپای مادر در بسته های متنوع، متناسب با نیاز مادران ارائه میشود. این بسته ها به صورت موضوعی و کوتاه مدت با موضوعات مشاوره رایگان کرونا، تفسیر سونوگرافی و نتایج ازمایش، مشاوره تعیین جنسیت، مشاوره شیردهی و تغذیه نوزاد، مراقبت های بارداری، مراقبت نوزاد، مشاوره بلوغ و مشاوره یائسگی نیز ارائه می شوند.

خلاصه مطلب :
موسسه نرم گستر کاربر هزاره سوم

نوع محتوا: کرونا و کسب و کارها