پلتفرم اوپن سورس توسعه وب

زندگی آنلاین پدیده‌ای است که امروزه افراد بسیاری با آن سر و کار دارند. اینترنت شیوه تعامل ما با دنیای اطراف را برای همیشه دگرگون کرده است و کسب و کارهای جدیدی به وجود آمده که با ارائه ایده های خلاقانه فرصت های بی‌نظیری را برای افراد مختلف فراهم آورده تا تجربه بهتری را خلق کنند.

 

پینوکس فراتر از یک پلتفرم

پینوکس فراتر از یک پلتفرم است شما در پینوکس می توانید کسب و کار آنلاین خود را مدیریت کنید یا آن‌را به میزکار خود تبدیل کنید پینوکس را می‌توان پلتفرمی کامل برای زندگی آنلاین معرفی کرد.

همچنین پلتفرم پینوکس محیطی ساده برای مدیریت وبسایت در اختیار شما قرار می‌دهد تا به شیوه‌ای جدید هر چه می‌خواهید را روی وب به شکل جادویی تجربه کنید.

بدون دانش برنامه نویسی

پینوکس برای هر کاربر، حتی افرادی که با برنامه نویسی آشنا نیستند و قصد راه اندازی یک وبسایت یا سرویس آنلاین بر روی وب را دارند مناسب است. حتی توسعه دهندگان می‌توانند در سایر نرم افزار های کاربردی از پینوکس برای API مورد نیاز خود استفاده کنند و به شکل گرافیکی و کاربرپسند وبسایت خود را مدیریت کنند و تنظیمات مورد نیاز را روی آن اعمال نمایند.

تصویر منجر (مرکز فرماندهی مدیریت اپلیکیشن ها)

 

مشارکت در توسعه

پینوکس کاملا رایگان و منبع باز (OpenSource) تحت لایسنس MIT در گیت هاب منتشر شده است تا همه افراد از سراسر جهان که توانایی مشارکت در توسعه آن را دارند بتوانند سهمی مهم در رشد آن داشته باشند و از همین جهت این فرصت به پینوکس داده شده که سریعتر از هر زمانی رشد کند.

اعتقاد ما همیشه بر این بوده که با مشارکت جمعی یک محصول خوب و با کیفیت را عرضه کنیم اینکه روزی اپلیکیشن‌های پینوکس بهترین جایگزین برای ساز و کار فعلی باشد که هر توسعه دهنده بتواند یک اپلیکیشن پینوکسی را توسعه دهد و این اپلیکیشن قلب تپنده ای بر روی هزاران وب سایت در جهت رفع نیاز کاربران باشد.

 

با پینوکس چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

انواع سرویس های آنلاین را می‌توان بدون محدودیت با پلتفرم پینوکس پیاده سازی کرد که با نصب هر اپلیکیشن از مارکت پینوکس می‌توانید قابلیت جدیدی به وبسایت خود اضافه کنید و این اپلیکیشن‌‌ها به شکلی انعطاف پذیر و یکپارچه قابل مدیریت هستند.

به عنوان مثال با اپلیکیشن پیپر بر روی مارکت پینوکس می‌توانید وبسایت محتوایی، مجله خبری و یا وبلاگ شخصی خود را به سادگی با آن راه اندازی کنید.

تصویر پنل مدیریت پیپر

 

اکوسیستم جهانی پینوکس

ما اعتقاد داریم که پینوکس می‌تواند در بازار‌های بین المملی نقش مهمی را ایفا کند، چشم انداز ما ایجاد یک اکوسیستم تحت وب جهانی است که مشابه پلتفرم اندروید عمل کند، برای مثال هر توسعه دهنده امکان توسعه اپلیکیشن‌های تحت وب و انتشار آن بر روی مارکت پینوکس را دارد بنابراین اپلیکیشن‌های مختلف به شکل پازل در کنار هم قرار می‌گیرند و استفاده کنندگان این امکان را دارند که با چیدن اپلیکیشن‌ها در کنار هم یک سایت یا سرویس آنلاین را ایجاد کنند.

همچنین یکی از برنامه‌هایی که ما در پینوکس دنبال می کنیم راه اندازی پینوکس ابری است یعنی پلتفرم پینوکس را با یک ثبت نام ساده به صورت کپسوله در اختیار کاربران قرار دهیم و در پینوکس ابری این امکان فراهم است که میزان فضا و پهنای باند خود را مدیریت کنند.

 

مزایای پینوکس چیست؟

اوپن سورس: یک پروژه اپن سورس به لطف مشارکت، بررسی، تجدید نظر و توسعه توسط طیف گسترده ای از افراد داوطلب در سراسر دنیا در وضعیت بهبود مداوم باقی می ماند.

سادگی: طراحی زیبا و مینیمال و راحتی استفاده را در همه‌ی اپلیکیشن های پینوکسی می‌توانید مشاهده کنید حتی اگر مبتدی باشید از کار با آن لذت خواهید برد.

رایگان – شما برای استفاده از هسته پینوکس هیچ هزینه ای پرداخت نخواهید کرد و استفاده از آن برای همیشه رایگان است، بسیاری از اپ های کاربردی پینوکس هم در مارکت به صورت رایگان قابل استفاده هستند.

بدون نیاز به دانش برنامه نویسی - با پینوکس نیازی به دانش تخصصی و کدنویسی ندارید، با چند کلیک سرویسی دلخواه خود را بسازید.

وب سایت: https://www.pinoox.com/fa

خلاصه مطلب :

نوع محتوا: معرفی شرکتهای خلاق